فن سیرکوله

فن سیرکوله چیست ، فن سیرکوله کوچک ، قیمت انواع فن سیرکوله ، نحوه نصب فن سیرکوله ، محاسبه فن سیرکوله گلخانه ، قیمت فن سیرکوله کوچک ، مشخصات فنی فن سیرکوله ، فن سیرکوله الوند
امتیاز کاربران :4 از5
4/5

نمایندگی فروش انواع سیرکوله فن یا فن تهویه هوا گلخانه ای، نحوه نصب، محاسبه تعداد فن، جهت استعلام قیمت،سفارش،دریافت مشخصات فنی ،مشاوره تماس حاصل فرمایید.

فن سیرکوله چیست؟

فن سیرکوله یا فن سیرکولاسیون یکی از مهم ترین تجهیزات کاربردی در گلخانه می باشد، این فن ها با به گردش درآوردن هوای گلخانه در زمان های مشخص شده علاوه بر کمک به گرده افشانی و لقاح گل ها در گلخانه، اجازه نمی دهد که گرما یا رطوبت در یک نقطه از گلخانه تجمع نماید.

فن سیرکوله

کاربرد فن سیرکوله گلخانه

فن های سیرکوله عرضه شده در تجهیزات گلخانه بِریار دارای مصرف کمتر انرژی بوده و با صدای کم، دارای راندمان بالا و هوادهی فوق العاده‌ای هستند اصولاً محل نصب فن های سیرکوله در ارتفاع بالا و زیر سقف سالن‌ها است. از فن سیرکوله و چرخشی دائمی هوا در داخل گلخانه باعث می‌شود که رشد بیماری‌ها و قارچ‌ها در داخل گلخانه تا مقدار بسیار زیادی کاهش پیدا کند. فن های سرکوله در پاییز و زمستان با به حرکت در آوردن هوای داخل گلخانه باعث می شوند که هوای گرم در قسمت بالای سقف انباشته نشود و با میکس کردن هوای داخل گلخانه موجب کاهش مصرف سوخت گلخانه می شود. انباشته شدن هوای گرم در زیر سقف گلخانه باعث می‌شود که سیستم گرمایش زمان بیشتری را فعال باشند و باتوجه به اینکه سنسورها در ارتفاع پایین تر نصب می‌شوند در صورت به چرخش در نیامدن هوای داخل گلخانه این سنسورها دیرتر فرمان خاموش شدن سیستم گرمایش را صادر می‌نمایند.

نحوه عملکرد فن سیرکوله

انتخاب فن سیرکوله گلخانه

  • رساندن co2 بیشتر به محصولات
  • کمک به سیستم فن و پد
  • افزایش سرعت تخلیه هوا در فصل گرم سال
  • همگن سازی دمای گلخانه و جلوگیری از تجمیع گرما در یک نقطه
  • بهبود جاب جایی رطوبت در صورت استفاده از سیستم مه پاش
  • توزیع بهتر گرما در صورت استفاده از کوره هوای گرم در فصل زمستان
  • بهبود تنفس گیاهان
  • جلوگیری از ایجاد و شیوع بیماری‌ها و بهبود تعرق گیاهان گلخانه

مشخصات فنی فن سیرکوله گلخانه و مرغداری

مشخصات فنی فن سیرکوله
1111 min

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درباره ما

تجهیزات گلخانه ای بِریار، بابیش از یک دهه تجربه در تأمین و تولید انواع تجهیزات و ملزومات گلخانه ای با بالاترین کیفیت از شرکت های ایرانی و اروپایی مطرح در بازار ، در راستای ارائه انتقال دانش فنی نوین،ایجاد ارزش افزوده ، سودآوری ،ارتقاء امنیت تولید، جهت افزایش بهره وری در بخش گلخانه های کشور در کنار شما خواهد بود .

تماس باما

آدرس ایمیل : beryarfarms@gmail.com

شعبه یک : تهران، صفادشت

شعبه دو : کرج، هشتگرد

شماره تلفن 1 : 09106738744

شماره تلفن 2 : 09981676308