کیسه کشت

کیسه کشت

فروش کیسه کشت گلخانه

امتیاز کاربران :4.4 از5
4.4/5

کیسه کشت یا گروبگ در گلخانه های هیدروپونیک در بستر کشت کوکوپیت و پرلیت مورد استفاده قرار می گیرد.

کیسه کشت، کیلویی، قیمت، فروش، خرید، نایلونی، نهال، توت فرنگی، گوجه فرنگی، خیار، بادمجان، فلفل دلمه، کرج، تهران، مشهد، زنجان، اصفهان، 

کیسه کشت خیار، توت فرنگی، گوجه

کیسه کشت خیار، توت فرنگی، گوجه فرنگی، بادمجان، فلف دلمه در ابعاد مختلف تولید می شود که تجهیزات گلخانه بِریار تولید کننده آن میباشد کیسه کشت یا گروبگ کیسه ای بزرگ و دو تا سه لایه از جنس پلاستیک مقاوم بوده که داخل آن از انواع بستر کشت کوکوپیت، پرلیت، پیت ماس هیدروپونیک پر می شود. کیسه کشت را کیسه رشد  نیز به آن می گویند در ابتدای دهه 1970 میلادی  برای مصارف کشاورزی، گلخانه، خانگی تولید شد اما به دلیل تاثیر فوق العاده آن در رشد گیاه در سطح وسیع مورد استفاده قرار گرفت.

1712139713033 min

کیسه کشت نهال

کیسه کشت نهال بصورت نایلون ضخیم یا پلاستیکی که برای رشد گیاهان گلخانه ای مانند توت فرنگی، خیار، گوجه فرنگی، فلفل دلمه، صیفی جات و… با ریشه های کوتاه یا ریشه تراکم بالا در گلخانه یا فضای باز مورد استفاده قرار می گیرند. با توجه به اینکه این کیسه کشت یا گروبگ فضای بسیار کم و بدلیل جاب جایی آسان بدلیل وزن کم و مقامت زیاد در بین گلخانه داران محبوبیت زیادی دارد.

کیست کشت یا کیسه نهال در باغ های ابعاد کم نیز برای کشت انواع گیاهان یا نهال کاربرد فراوانی دارد کیسه کشت هایی در تجهیزات گلخانه بِریار تولید می شود از مواداولیه نو و درجه یک تولید میشود که مقاومت بسیار بالایی در برابر صدمات وارده بر کیسه کشت دارد کیسه کشت یووی دار در تجهیزات گلخانه بِریار تولید میشود که با توجه به در خواست مشتری میتواند از یووی 3 درصد تا 10 درصد به آن اضافه نمود در صورت اضافه کردن یووی به مواد اولیه کیسه کشت یا گروبگ، گروبک کیسه کشت بوجود آمده سه لایه می شود.                                گروبگ یا کیسه کشت در ابعاد و قطر های مختلفی در تجهیزات گلخانه بِریار تولید میشود که با توجه به نیاز مشتری انجام میشود.

 گروبک، گروبگ، کیسه کشت بصورت سوراخ شده یا بدون سوراخ برای کشت توت فرنگی انجام می شود توسط تجهیزات گلخانه بِریار تولید و ارائه می شوند اما در صورت پرفراژ دار بودن به این نکته توجه فرمایید که میزان سوراخ های ایجاد شده یا پرفراژها برروی گروبک با توجه به نوع محصول ایجاد می شود. به عنوان مثال برای توت فرنگی دارای 14 پرفراژ می باشد.

کیسه کشت یا گروبگ، گروبک، نهال، قارچ

کیسه کشت یا گروبگ، گروبک، نهال، قارچ، بلوبری استفاده فراوان دارد. کیسه کشت یا growbag رایج ترین نام این محصول در بین باغدارن و کشاورزان می باشد همچنین این محصول به نام های کیسه نهال ، کیسه نشاء ،گلدان نایلونی و … شناخته می شود. به طور کلی کیسه گلدانی جهت کاشت موقت انواع نشاء گیاهان و نهال درختان مثمر و غیر مثمر استفاده می شود. کیسه کشت نهال در واقع با فراهم کردن یک محیط کشت اولیه برای پرورش گیاه این امکان را می دهد که در کمترین زمان و با کمترین هزینه به بیشترین بازده از محصول خود برسیم. از آن جهت که میان نهال ها و گیاهان تفاوت های زیادی وجود دارد و هر نهال بستر کشت مخصوص خود را نیاز دارد بهترین گزینه برای قبل از وارد کردن نهال به زمین پلاستیک کشت نهال است. همچنین میتوانید از نايلون کشت نهال به عنوان بستر موقت برای گل، انواع بذر، نشا و دیگر گیاهان استفاده کنید کیسه کشت علاوه بر جای کمی که اشغال می کند استفاده از آن بسیار مقرون به صرفه است. بسته به نوع استفاده و کاشت گیاهان مختلف در سایزهای مختلفی تولید و عرضه می شود که البته ناگفته نماند نوع ضخامت آن نیز متغیر است. بسیار مقاوم است و از وزن سبک و ناچیزی برخوردار است و به راحتی قابل حمل و جابجایی است. از کیفیت و مرغوبیت بالایی برخوردار است. باعث کاهش هزینه های کاشت می شود به هم دلیل بسیاری از کشاورزان از این کیسه ها برای تکثیر انواع بذر گل و گیاه استفاده می کنند. باعث تسهیل رشد گیاه و همچنین کاهش مصرف آب می شود چرا که سطح مورد کشت را مرطوب نگه می داردکیسه های کشت به عنوان بسترهای ارزان و قابل دسترس در کشت هیدروپونیک,نیمه هیدروپونیک,گلدانی و نشائی راه حل مناسبی به منظور صرفه جویی در زمان و مدیریت مصرف آب و کود در گلخانه به شمار میرود.چندلایه ای و دورنگ بودن و وجود افزودنی هایی چونEVAوUV در پوشش نایلون باعث ماندگاری و دوام محصول در برابر رطوبت ,درجه حرارت ,میزان تابش خورشید, مصرف کود و… نسبت به گلدان های پلی اتیلن شده است.

گلدان نایلونی

گلدان نایلونی یا کیسه نهال سه لایه بنام گروبگ به عنوان بسترکشت ارزان قیمت و دسترسی آسان در کشت گلخانه هیدروپونیک، نیمه کشت هیدروپونیک، گلدان نایلونی و انواع نشاء گزینه مناسبی به دلیل صرفه جویی در زمان کشت و مدیریت منابع و مصصرف آب و کودهای شیمیایی و آلی در گلخانه  های هیدروپونیک و خاکی به شمار میرود. از این ابعاد گروبگ طولی یا کیسه کشت برای کشت های سبزیجات بذری یا نشاء و صیفی جات گلخانه ها در داخل کشور و خارج استفاده می شود. مشخصات کیسه کشت یا گروبگ سایز 25*110 تا 75*110 با حجم18 تا 50 لیتر و دهنه باز شده 15 تا 40 قطر آن می باشدو ارتفاع یا همان طول آن 110 سانت است. گروبگ یا کیسه کشت  از دو دیواره ی دو رنگ سفید و مشکی و با افزودنی EVA و UV و … در هنگام تولید به مواد اولیه اصلی اضافه می شود که باعث ماندگاری و طول عمر بالای کیسه کشت  و دوام گروبگ در برابر رطوبت، درجه حرارت، میزان تابش خورشید، مصرف کود و… نسبت به گلدان های پلی اتیلن، پروپیلن و… شده است و طول عمر هر کیفیت با توجه به نوع مواد بکار رفته در گروبگ متفاوت می باشد.

1111 min