کفپوش گلخانه

کفپوش گلخانه
امتیاز کاربران :4.8 از5
4.8/5

کفپوش گلخانه یا همان گونی کف گلخانه در کشت های هیدروپونیک مورد استفاده قرار می گیرد لطفاً جهت استعلام قیمت خرید،سفارش،مشاوره تماس حاصل فرمایید..

کفپوش گلخانه چیست؟

کفپوش گلخانه از یک لایه پلی اتیلن بافته شده تشکیل شده است که سطح زمین گلخانه را پوشش می دهد. دارای وزنی در حدود 130 تا 140 گرم در متر مربع و با رنگ سفید عرضه می شود. از این کف پوش ها نور به میزان خیلی کمی عبور می کند ولی تبادل هوایی بطور کامل انجام می شود، درصورت ریختن آب بر روی آین کف پوش ها آب از آن عبور می کند و به لایه های زیرین منتقل می شود از مواردی که میتوان برای استفاده از کف پوش های مخصوص گلخانه نام برد جلوگیری از رشد علف های هرز در گلخانه و کمک به پاکسازی و نظافت آن می باشد. همچنین در قسمت های پایینی بوته ها ، در فصل زمستان با انعکاس و باز تابش مجددی که نور خورشید ایجاد می کند کف پوش های عرضه شده در تجهیزات گلخانه بِریار از بهترین مواد اولیه پتروشیمی ایران ساخته شده و تماما دارای آنتی یووی می باشد.حداقل 5 سال در یک گلخانه عملکرد داشته و مورد استفاده قرار میگیرد.

گونی کف گلخانه

کاربرد استفاده از کفپوش در گلخانه

  • کمک به نظافت و پاکسازی گلخانه
  • جلوگیری از رشد علف های هرز
  • کمک به فتوسنتز گیاهان در زمستان با بازتابش نور خورشید به برگهای پایینی بوته ها
  • کمک به سیستم خنک کننده گلخانه در تابستان
  • وزن سبک و استفاده راحت 130 تا 140 گرم بر مترمربع
  • تبادل هوائی و گازی مابین زمین و هوای داخل گلخانه
1111 min

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درباره ما

تجهیزات گلخانه ای بِریار، بابیش از یک دهه تجربه در تأمین و تولید انواع تجهیزات و ملزومات گلخانه ای با بالاترین کیفیت از شرکت های ایرانی و اروپایی مطرح در بازار ، در راستای ارائه انتقال دانش فنی نوین،ایجاد ارزش افزوده ، سودآوری ،ارتقاء امنیت تولید، جهت افزایش بهره وری در بخش گلخانه های کشور در کنار شما خواهد بود .

تماس باما

آدرس ایمیل : beryarfarms@gmail.com

شعبه یک : تهران، صفادشت

شعبه دو : کرج، هشتگرد

شماره تلفن 1 : 09106738744

شماره تلفن 2 : 09981676308

صحبت با کارشناس
سوالی دارید ؟
مشاوره و خرید خط مستقیم
سلام👋
سوالی هست در خدمتیم!؟